به تولید کنندگان پوشاک وام نمی دهند! میگویند از رئیس جمهور بگیرید

به تولید کنندگان پوشاک وام نمی دهند! میگویند از رئیس جمهور بگیرید

مجید افتخاری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه تعطیلی بازار فروش پوشاک در اسفند و فروددین ماه ماه منجر شده تا قسمتی از مواد اولیه واحدهای تولیدی در انبارها باقی‌مانده و تولید کننده بتواند امروز با استفاده از آنها کار خود را ادامه دهد , خاطر نشان کرد : به نظر می رسد معضل اصلی تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی در اول مهرماه آغاز خواهد شد به دلیل آن که تولیدکنندگان در آن مقطع برای تولید پوشاک زمستان مواد اولیه در اختیار ندارند .

او بابیان این‌که اکثر تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی از کشور چین تامین می‌شود , گفت : ممنوعیت‌های سفر به این کشور عاملی شده تا نتوانیم بخشی از مواد اولیه خویش را تامین کنیم .

وام تسهیلات نمی دهند. میگویند از رئیس جمهور بگیرید

این عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان پوشاک با اعلام این که متاسفانه ما امروز با دو دولت در کشور روبرو هستیم , افزود : ابتدا دولتی لسانی که فقط وعده می دهد دوم دولت واقعی هیچ کدام از این وعده ها را اجرایی نمیکند .

او بابیان این‌که مدام از وعده های متفاوت برای کمک به واحدهای تولیدی صحبت می‌گردد , تصریح کرد : اما در عمل هیچ خبری از کمک به واحدهای تولیدی نیست رئیس جمهور چندین بار خاطرنشان کرد به ازای هر اشتغال از دست رفته در دوران کرونا کمک مالی به واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود اما متأسفانه یک ریال هم به واحدها پرداخت نشده از آن طرف بانک‌ها نفس تولیدکنندگان را گرفته و مدام در پی دریافت مطالبات خود می‌باشند .

افتخاری در ادامه صحبت های خود با اشاره به صحبت های اخیر سرپرست وزارت صنعت مبنی بر این که بانک ها بایستی همیاری لازم را با تولیدکنندگان در باز پرداخت تسهیلات داشته باشند , خاطرنشان کرد : بانک ها حرف رئیس جمهور را اجرایی نمی‌کنند چه برسد به سرپرست وزارت صنعت . وقتی برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک ها میرویم می گویند چه تسهیلاتی؟ بروید از رئیس جمهور بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

scroll to top